Setne urodziny mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Kocku

Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w dniu 10 lipca br. Swoje setne urodziny obchodziła pani Genowefa Szczygieł.

Z tej okazji z gratulacjami, kwiatami, prezentami i życzeniami 200 lat w dobrym zdrowiu do Jubilatki przybyli nie tylko pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Kocku, ale także przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Lubartowie: pani Ewa Zybała Starosta Lubartowski, pan Jarosław Budka Członek Zarządu oraz pan Jerzy Piekarczyk kierownik Wydziału Spraw Społecznych. Okolicznościowy list gratulacyjny skierował do Pani Genowefy Premier Rządu RP Mateusz Morawiecki. Uroczystość poprzedziła Msza Święta w intencji dostojnej Jubilatki.

Serdecznie gratulujemy i składamy życzenia zdrowia, szczęścia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności!