Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego

W dniu 27 lipca 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, nauczycielom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Firleju, dla którego Powiat Lubartowski jest organem prowadzącym. W bieżącym roku do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego przystąpiło 4 nauczycieli, którzy w sesji letniej pomyślnie zdali egzamin:

Akty mianowania otrzymali:

• Pani Marta Stefańska
  • Pani Agnieszka Świderska
  • Pan Artur Wypyszyński
  • Pani Agnieszka Targońska

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczyła Starosta Lubartowski - Ewa Zybała, w obecności Członków Zarządu Powiatu w osobach: Jarosława Budki, Ryszarda Wójcika, Jana Zaworskiego oraz Kierownika Wydziału Oświaty i Sportu - Andrzeja Sekuły.

Serdecznie gratulujemy nauczycielom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Życzymy wszystkim satysfakcji z pracy w zaszczytnym zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.