Spotkanie z podopiecznymi i pracownikami Fundacji "Stella" im. Agaty Orłowskiej

Wizyta podopiecznych i pracowników Fundacji w starostwie, w dniu 30 lipca, była doskonałą okazją do rozmowy nt. codziennych trudności i potrzeb osób zmagających się z niepełnosprawnością oraz wykorzystania ich potencjału i sposobów aktywizacji zawodowej.

W trakcie spotkania Starosta Lubartowski przedstawiła wdrażane programy i działania na rzecz osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się. Wyjaśniła zasady wprowadzanej „Usługi Transportu Indywidualnego - Door to Door”.  Poinformowała o nowej windzie dla osób niepełnosprawnych, która przyczyni się do znoszenia barier architektonicznych w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie. Dodatkowo zadeklarowała wsparcie przy poszukiwaniu miejsca dla nowej siedziby Fundacji „Stella”.

W spotkaniu uczestniczył członek zarządu – Jarosław Budka.

Na zakończenie spotkania wszyscy goście zostali obdarowani upominkami.