Jak majówka to z PMDK PDF Drukuj
Wpisany przez Krzysztof Onyszko
Poniedziałek, 28 Maj 2012 12:37

Moc atrakcji czekała na tych, którzy sobotnie popołudnie zdecydowali się spędzić z Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Lubartowie. Wielka Majówka z PMDK okazała się strzałem w dziesiątkę.

Pokazy taneczne, występy wokalne i teatralne to tylko fragment bogatego programu, jaki na Wielką Majówkę przygotował Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie. Na scenie, która stanęła przy ul. Szaniawskiego 64 mogliśmy zobaczyć i posłuchać wychowanków PMDK. Jak się okazuje, z każdym koncertem dzieci i młodzież z PMDK prezentuje się coraz lepiej. Takimi talentami możemy się już chwalić nie tylko w województwie, ale i w całym kraju. Dla publiczności zaśpiewały m.in. Dominika Małyska, Emilia Kozak, Monika Matyjaszczyk, czy Martyna Masalska. Do tańca porwał wszystkich zgromadzonych zespół Just, Nash Squad i Duet/Trio.
Najmłodsi mogli spróbować swoich sił w konkursie plastycznym i wziąć udział w akcji malowania murka sąsiadującego z PMDK. Organizatorzy zadbali także o liczne konkursy z nagrodami oraz zabawy dla najmłodszych. Można było pojeździć na kucyku, poskakać na dmuchańcu i podpytać, co zrobić, by od września rozpocząć naukę w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie.

Autor: Anna Kołodyńska