Video podbiło nasze serca PDF Drukuj
Wpisany przez Krzysztof Onyszko
Środa, 20 Czerwiec 2012 12:23

“Papieros”, “Bella”, “Fantastyczny lot” można było usłyszeć na niedzielnym koncercie grupy Video. Zespół zagrał na Biesiadzie Czerwcowej organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „W Dolinie Tyśmienicy i Wieprza”.

Kilka minut po godzinie 21 na scenie przed pałacem Sanguszków w Lubartowie pojawił się długo wyczekiwany przez fanów zespół Video. Pierwsze brzmienia można było usłyszeć zza specjalnie zamontowanej kurtyny, by po paru sekundach zobaczyć zespół w całej okazałości. Video grało na lubartowskiej scenie ponad godzinę.
- Bardzo nam się tutaj podoba. Nie często mamy okazję grać w tak klimatycznych miejscach. Chyba nigdy nie mieliśmy tak odlotowej garderoby ( garderoba zespołu mieściła się w Sali Rycerskiej – przyp. red.) – powiedział tuż po koncercie Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista i lider Video.
Granie w Lubartowie spodobało się nie tylko Łuszczykiewiczowi.
- Energetyczny koncert i świetna publika! Niesamowita atmosfera – podsumował Biesiadę gitarzysta zespołu Video, Bartek "Budyń" Szymański.
Najbardziej z koncertu zadowoleni byli fani zespołu. A ci przyjechali do Lubartowa z całego województwa. Mieszkańcy powiatu lubartowskiego również bawili się świetnie. Wspólnie z zespołem śpiewali całe utwory, skakali i tańczyli. Mimo zmęczenia zespół aż dwa razy bisował, a po koncercie długo jeszcze na ulicach Lubartowa słychać było mieszkańców nucących „Idę na plażę”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu zespołu Video. Wywiad z Wojtkiem Łuszczykiewiczem, liderem grupy zostanie opublikowany w najbliższym numerze miesięcznika Echo Powiatu Lubartowskiego.

Autor: Anna Kołodyńska