Poradnik intersanta
Biuletyn Informacji Publicznej
Kultura
Organizacje pozarządowe
Złoty Lampart
Zamówienia publiczne
Gminy powiatu
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wybory Samorządowe

Związek Powiatów Polskich

Dziennik Ustaw

Monitor Polski 

Video podbiło nasze serca PDF Drukuj
Wpisany przez Krzysztof Onyszko   
Środa, 20 Czerwiec 2012 12:23

“Papieros”, “Bella”, “Fantastyczny lot” można było usłyszeć na niedzielnym koncercie grupy Video. Zespół zagrał na Biesiadzie Czerwcowej organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „W Dolinie Tyśmienicy i Wieprza”.

Kilka minut po godzinie 21 na scenie przed pałacem Sanguszków w Lubartowie pojawił się długo wyczekiwany przez fanów zespół Video. Pierwsze brzmienia można było usłyszeć zza specjalnie zamontowanej kurtyny, by po paru sekundach zobaczyć zespół w całej okazałości. Video grało na lubartowskiej scenie ponad godzinę.
- Bardzo nam się tutaj podoba. Nie często mamy okazję grać w tak klimatycznych miejscach. Chyba nigdy nie mieliśmy tak odlotowej garderoby ( garderoba zespołu mieściła się w Sali Rycerskiej – przyp. red.) – powiedział tuż po koncercie Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista i lider Video.
Granie w Lubartowie spodobało się nie tylko Łuszczykiewiczowi.
- Energetyczny koncert i świetna publika! Niesamowita atmosfera – podsumował Biesiadę gitarzysta zespołu Video, Bartek "Budyń" Szymański.
Najbardziej z koncertu zadowoleni byli fani zespołu. A ci przyjechali do Lubartowa z całego województwa. Mieszkańcy powiatu lubartowskiego również bawili się świetnie. Wspólnie z zespołem śpiewali całe utwory, skakali i tańczyli. Mimo zmęczenia zespół aż dwa razy bisował, a po koncercie długo jeszcze na ulicach Lubartowa słychać było mieszkańców nucących „Idę na plażę”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu zespołu Video. Wywiad z Wojtkiem Łuszczykiewiczem, liderem grupy zostanie opublikowany w najbliższym numerze miesięcznika Echo Powiatu Lubartowskiego.

Autor: Anna Kołodyńska


 

Dane kontaktowe

 
Adres:  ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Telefon: 81 855 28 65
Fax: 81 854 33 24
E-mai: starostwo@powiatlubartowski.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30 - 15:30Wtorek:7:30 - 15:30
Środa:7:30 - 15:30Czwartek:7:30 - 15:30
Piątek:7:30 - 15:30  

Numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat na rzecz Starostwa Powiatowego w Lubartowie:

22 8707 0006 0021 2063 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Lubartowie