Zakres robót:

wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 1557 L (Łucka - Kaznów) – etap I o długości ok. 1,68 km w miejscowości Łucka, Łucka Kolonia. Zakres robót to m.in.: wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni, wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni na poszerzeniach, wykonanie ścieżki rowerowej, wykonanie remontu i budowa nowych chodników, wykonanie poboczy gruntowych, budowa zjazdów, wykonanie peronów oraz oznakowania pionowego i poziomego drogi; przebudowa drogi powiatowej nr 1546 L (Kozłówka – Dąbrówka) – etap I o dł. ok. 2,00 km w miejscowości Kozłówka -zakres prac to m.in.: wzmocnienie  istniejącej nawierzchni poprzez wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych, wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni na poszerzeniach, wykonanie obustronnych jednokierunkowych pasów ruchu dla rowerów, wykonanie chodników, peronów, przebudowa skrzyżowań, wykonanie elementów odwodnienia drogi, umocnienie poboczy gruntowych, przebudowa i budowa zjazdów, wykonanie oznakowania pionowe, poziomego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu; przebudowa drogi powiatowej nr 1252 L (Lipniak – Górka) o długości ok. 2,746 km w miejscowość Lipniak, Górka - wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni, wykonanie nowej konstrukcji jezdni na poszerzeniach, poboczy gruntowych ulepszonych kruszywem łamanym, remont i budowę zjazdów, remont przepustów pod koroną drogi i zjazdami, odmulenie istniejących przepustów i rowów przydrożnych. Wykonanie peronów oraz oznakowania pionowego i poziomego drogi.