Wybory Samorządowe 2014

KONFERENCJA „EXPORT – INVEST LUBELSKIE” PDF Drukuj
Piątek, 10 Marzec 2017 10:17

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji „Export – Invest Lubelskie”, która odbędzie się dnia 17 marca 2017 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. Głównym organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

i nadchodzących wyzwań.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do przedstawicieli administracji, nauki jak i biznesu, w tym przedsiębiorców podejmujących działalność eksportową. W merytorycznej atmosferze chcemy poruszyć możliwości współpracy i rozwoju przedsiębiorczości na przykładzie województwa lubelskiego. Uważamy jednak, że aktualność i ważność poruszanych tematów, jak i ranga prelegentów nadają wydarzeniu wymiar ponadregionalny.

Nadchodząca konferencja to trzy panele tematyczne, które obejmą najistotniejsze kwestie związane z rozwojem gospodarczym, inwestycjami i eksportem. W trakcie konferencji i zaplanowanych debat będziemy mieli okazję do wymiany doświadczeń w zakresie promocji gospodarczej, przyciągania i obsługi inwestycji, jak również prowadzenia działalności eksportowej. Spotkanie w gronie ekspertów z całej Polski pozwoli na prowadzenie dyskusji, która w świetle aktualnych perspektyw i oferty jaką prezentują poszczególne regiony, może zaowocować nowymi pomysłami
i rozwiązaniami, których wdrażanie rozpoczniemy tuż po powrocie.

Ponadto podczas konferencji będą mieli Państwo możliwość odbycia rozmów B2B z przedstawicielami instytucji regionalnych i ogólnopolskich, które zajmują się wspieraniem inwestycji:

• Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.(PAIH),
• Agencji Rynku Rolnego (ARR),
• Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Spółka Akcyjna (KUKE),
• BZWBK,
• Polskiej Ekologii,
• Enterprise Europe Network

Rejestracja na konferencję odbywa się za pomocą formularza, który dostępny jest pod linkiem:

Wydarzenie ma charakter otwarty, jednak o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania:

Konferencja export - invest - Program (pdf)

Konferencja export - invest - Biogramy (pdf)