Święto Rodziny w SOSW w Firleju PDF Drukuj
Wtorek, 06 Czerwiec 2017 09:23

W piątek, 2 czerwca społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Firleju, obchodziła V szkolne Święto Rodziny, w którym licznie uczestniczyli rodzice, rodzeństwo i krewni uczniów.

Spotkanie było okazją do podziękowania za rodzicielską miłość i poświęcenie, które wychowankowie wyrazili prezentując okolicznościową część artystyczną: inscenizację wiersza pt. ,,Dwie mamy” oraz przedstawienie teatralne pt. ,,Brzydkie kaczątko”. Uczty duchowej dopełniła prezentacja okolicznościowej wystawy prac plastycznych uczniów zatytułowana ,,Moja Rodzina” oraz ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród autorom prac. Tradycyjnym upominkiem dla rodziców był słodki poczęstunek z ciast, ciastek i ciasteczek przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli.

Po części artystycznej i degustacji ciast przyszedł czas na rodzinne zabawy i rekreację na placu szkolnym w otoczeniu jeziora i sosnowego lasu. Wśród atrakcji były warsztaty plastyczne, gdzie można było oprawić zdjęcia wykonane
w foto-budce, wata cukrowa i lody oraz cieszące się dużym powodzeniem zabawy integracyjne i konkurencje zręcznościowe.

Organizatorzy składają podziękowania sponsorom, za wsparcie przy organizacji imprezy: Zarządowi Banku Spółdzielczego z siedzibą w Lubartowie, Zarządowi Solbet Lubartów S.A., firmie STELLA PACK S.A. z Lubartowa, Zakładowi Obsługi Biur TECH z Lubartowa oraz sklepowi z artykułami papierniczymi i zabawkami ,,u WIKTORA” z siedzibą w Lubartowie.

SOSW w Firleju