Wybory Samorządowe 2014

Wakacje! Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj
Piątek, 23 Czerwiec 2017 12:25
Jedna z najważniejszych uroczystości w szkolnym kalendarzu już za nami. Zakończenie roku szkolnego to jeden z najbardziej oczekiwanych przez uczniów dni. 23 czerwca każdy z nich otrzymał świadectwo swojej nauki. Była to okazja do podsumowań pracowitego okresu, na który składają się wyzwania, zmiany, cenne inicjatywy oraz twórcze działania.

Starosta Lubartowski Fryderyk Puła podziękował nauczycielom za wykonywanie swojej misji, za trud pracy dydaktycznej i wychowawczej, a uczniom za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły.

Podziękowania kadrze pedagogicznej złożyli dyrektorzy, przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie oraz zaproszeni goście. Wszystkim uczniom zostały złożone życzenia wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu
do szkoły we wrześniu.

Ważnym momentem uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim było wręczenie absolwentowi Technikum Zawodowego Maciejowi Ożógowi „Przepustki do pracy w LW. Bogdanka S.A.”.

Wręczając to wyróżnienie Agata Warda – dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi  w L.W. Bogdanka – podkreśliła fakt, że Maciek w pełni zasłużył na wstąpienie o elitarnego grona najlepszych z najlepszych absolwentów szkół górniczych i wyraziła nadzieję, że będzie to właściwy wstęp do kariery zawodowej . Warto wspomnieć, że od tego semestru uczniowie technikum będą się ubiegać o stypendium ufundowane przez „Bogdankę”. Przepustka do pracy (kliknij aby zobaczyć)

Tekst: Wydział Oświaty i Sportu

Zdjęcia: ZS nr 2 w Lubartowie

Zdjęcia: RCEZ w Lubartowie