Najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia od Starosty Lubartowskiego! PDF Drukuj
Wpisany przez Wydział Oświaty i Sportu
Wtorek, 29 Sierpień 2017 11:42

Uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Lubartowski wyróżniający się w dziedzinie nauki otrzymali stypendia Starosty Lubartowskiego. Uroczyste ich wręczenie odbyło się w ostatnią niedzielę - 27 sierpnia, podczas Dożynek Powiatu Lubartowskiego.

Starosta Lubartowski Fryderyk Puła po raz ósmy przyznał stypendia. Otrzymało je 45 uczniów, którzy w drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 uzyskali wysoką średnią ocen (co najmniej 5,0) oraz wzorowe zachowanie. Stypendium otrzymali:

- z Zespołu Szkół w Kocku: Edyta Rola, Łukasz Ciszewski;

- z Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim: Jacek Jedut;

- z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie: Oliwia Bocian, Bartosz Bodzak, Mateusz Czeladka, Paulina Kozieł, Weronika Małyska, Beata Osuch, Magdalena Podleśna, Mateusz Powałka, Dominika Sławińska, Arkadiusz Urban, Sylwia Wyrwisz, Krzysztof Czeladka, Monika Lesisz, Agata Misiarz, Joanna Pszczoła, Joanna Robak, Natalia Szubartowska, Katarzyna Zawiałowa, Katarzyna Piecyk;

- z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie: Daniel Górny, Łukasz Lipski, Dariusz Sokołowski, Patrycja Cybul, Martyna Chmielewska, Agata Greguła, Lidia Greguła, Karol Płatek, Agnieszka Wróbel, Iwona Derecka, Julia Romańska, Natalia Wach, Paulina Brygoła, Magdalena Marzęta, Kamil Syta, Adriana Jaworska, Patrycja Brygoła, Aleksandra Lipska, Monika Nawara, Aleksandra Wysokińska, Damian Bogusz, Jakub Żytkowski, Mikołaj Skrzypczyński.

Wszystkim Stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.