Czas studniówek… PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Lazor
Poniedziałek, 29 Styczeń 2018 15:23

Uczniowie klas maturalnych szkół prowadzonych przez Powiat Lubartowski najważniejszy bal w swoim życiu mają już za sobą.

W sobotę, 20 stycznia uczniowie trzech szkół prowadzonych przez Powiat Lubartowski rozpoczęli swoje studniówki tradycyjnym polonezem. Maturzyści z Zespołu Szkół w Kocku bawili się tego wieczoru w Dworku Olimp w Kocku, uczniowie Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim wypełnili restaurację Orion w Parczewie, zaś Dom Weselny Olimpia w Kocku wybrali maturzyści z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

Uczniów Zespołu Szkół w Kocku oraz Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie zaszczycił swą obecnością Starosta Lubartowski – Fryderyk Puła. Młodzieży, która odetchnęła po odtańczeniu tradycyjnego poloneza, Starosta życzył wspaniałych wspomnień z mijającego wieczoru oraz powodzenia podczas egzaminu dojrzałości.
Tego samego dnia maturzystów z Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim podziwiał w pięknym tańcu Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu – Krzysztof Krupa, który na ręce dyrekcji szkoły złożył życzenia dla uczniów.

Natomiast w minioną sobotę – 27stycznia, na swoim przedmaturalnym balu bawili się uczniowie Zespołu Szkół nr 2
w Lubartowie, którzy tradycyjnego poloneza odtańczyli w odświętnie przygotowanym na ten dzień gmachu swojej szkoły. Podczas uroczystości samorząd powiatowy reprezentował Radosław Guz – Członek Zarządu Powiatu w Lubartowie.
Tego wieczoru uczniowie klas maturalnych mogli ostatni raz zapomnieć o zbliżających się egzaminach i oddać się
w wir zabawy.

Teraz przed maturzystami zimowy wypoczynek, a po nim czas intensywnej pracy i nauki przed najważniejszym egzaminem w życiu.

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

Zespół Szkół nr 2w Lubartowie