Poradnik intersanta
Biuletyn Informacji Publicznej
Kultura
Organizacje pozarządowe
Złoty Lampart
Zamówienia publiczne
Gminy powiatu
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wybory Samorządowe

Związek Powiatów Polskich

Dziennik Ustaw

Monitor Polski 

Pożegnanie Komendanta KPP w Lubartowie PDF Drukuj
Czwartek, 26 Kwiecień 2018 12:55

Pożegnanie Komendanta KPP w Lubartowie25 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie miało miejsce pożegnanie odchodzącego na emeryturę szefa lubartowskiej Policji Inspektora Marka Wrony.

Inspektor szefem policji w Lubartowie został w 2012 roku. Zaproszeni goście, reprezentanci władz samorządowych, księża lubartowskich parafii, policjanci lubartowskiej komendy oraz pracownicy cywilni KPP wysłuchali krótkiej przemowy odchodzącego Komendanta, który życzył wszystkim policjantom i pracownikom jeszcze lepszych wyników oraz skutecznego wywiązywania się z obowiązków pod nowym kierownictwem, które na pewno za jakiś czas pojawi się w Komendzie. Do czasu wyznaczenia nowego Komendanta, funkcję tą, z rozkazu Wojewódzkiego Komendanta Policji pełnił będzie dotychczasowy zastępca komisarz Norbert Romanek.

Inspektor Wrona wspomniał początek swojej służby w Lubartowie. Wspomniał, że do dziś doskonale pamięta słowa Starosty Lubartowskiego Fryderyka Puły.

Pamiętam początek mojej służby w Lubartowie. Wówczas podczas mojego oficjalnego przywitania Starosta Fryderyk Puła życzył mi stabilizacji i spokoju. Dzisiaj bardzo miło wspominam te życzenia. Dziękuję wszystkim współpracownikom, również pracownikom cywilnym z którymi mogłem przez te 6 lat pracować. Mówi się, że u nas w policji służba to jest jeden krwioobieg. Natomiast dla mnie to Wy pracownicy cywilni jesteście mówiąc potocznie czerwonymi krwinkami tego organizmu, które pompując tlen pozwalają prawidłowo i skutecznie działać takiemu organizmowi jakim jest Policja.
Bez Waszej pracy i zaangażowania, często długiej i wytężonej pracy jednostka by tak dobrze nie funkcjonowała
- zakończył Inspektor Marek Wrona.

Inspektor podziękował lokalnym władzom samorządowym, z którymi przez lata miał okazję współpracować podkreślając przy tym pomoc, również tą materialną i ich wkład w rozwój komendy. Podziękował księżom za posługę pełnioną z okazji corocznego Święta Policji. Życzył wszystkim, aby ta współpraca w przyszłości równie dobrze się układała. Życzył również zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym, a przede wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy
i co ważne akceptacji społecznej.


K. Onyszko [IRE]

 

 

 

 

 

 

Dane kontaktowe

 
Adres:  ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Telefon: 81 855 28 65
Fax: 81 854 33 24
E-mai: starostwo@powiatlubartowski.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30 - 15:30Wtorek:7:30 - 15:30
Środa:7:30 - 15:30Czwartek:7:30 - 15:30
Piątek:7:30 - 15:30  

Numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat na rzecz Starostwa Powiatowego w Lubartowie:

22 8707 0006 0021 2063 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Lubartowie