Poradnik intersanta
Biuletyn Informacji Publicznej
Kultura
Organizacje pozarządowe
Złoty Lampart
Zamówienia publiczne
Gminy powiatu
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wybory Samorządowe

Związek Powiatów Polskich

Dziennik Ustaw

Monitor Polski 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj
Wpisany przez Krzysztof Onyszko   
Piątek, 22 Czerwiec 2018 14:13

Za nami jedna z najprzyjemniejszych uroczystości w szkołach naszego Powiatu. Po 10 miesiącach nauki i wytężonej pracy dla całej społeczności szkolnej nadszedł czas wytchnienia i zasłużonego odpoczynku.

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych przez uczniów data w kalendarzu szkolnym. Dziś prawie 1,5 tys. uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Lubartowski otrzymało świadectwa szkolne. Razem z zakończeniem roku szkolnego przyszedł czas podsumowań i podziękowań.

 

Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam wszystkich osiągnięć, jakie były Waszym udziałem podczas minionego roku szkolnego. Szkolne osiągnięcie to każda cząstka wiedzy zrozumiana i zapamiętana, każda umiejętność, która się Wam przyda i w szkole, i w życiu codziennym. Życzę Wam, aby czas wakacyjnej radości był okazją do odpoczynku oraz do przeżycia wspaniałych przygód - takimi słowami zwrócił się do młodzieży Starosta Lubartowski Fryderyk Puła na uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie.

Podziękowania za wysiłek, serce i odpowiedzialność w działaniach edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych kieruję do wszystkich nauczycieli i wychowawców. Doceniając Państwa codzienny trud i zaangażowanie, życzę udanego odpoczynku, abyście w nowym roku szkolnym powrócili do pracy z nowymi zasobami sił i zapału. Dziękuję Rodzicom za kolejny rok współpracy ze szkołami i placówkami. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu praca nauczycieli jest łatwiejsza i przynosi zamierzone rezultaty. Życzę wszystkim Rodzicom spokojnych, wolnych od trosk wakacji i radości ze swoich dzieci. Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia wspaniałych i bezpiecznych wakacji, niezapomnianych przeżyć i wrażeń oraz radosnego oczekiwania na spotkanie w nowym roku szkolnym - zakończył Starosta Fryderyk Puła.

 Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie

  

 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

  

 Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim

   

 

Dane kontaktowe

 
Adres:  ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Telefon: 81 855 28 65
Fax: 81 854 33 24
E-mai: starostwo@powiatlubartowski.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30 - 15:30Wtorek:7:30 - 15:30
Środa:7:30 - 15:30Czwartek:7:30 - 15:30
Piątek:7:30 - 15:30  

Numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat na rzecz Starostwa Powiatowego w Lubartowie:

22 8707 0006 0021 2063 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Lubartowie