Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego PDF Drukuj
Środa, 29 Sierpień 2018 09:04

mianowania nauczycieli27 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. W bieżącym roku do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego przystąpiło 4 nauczycieli. Wszyscy zdali go przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu w Lubartowie.

Po złożeniu przez nauczycieli ślubowania Starosta Lubartowski - Fryderyk Puła wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Wraz ze Starostą gratulacje mianowanym nauczycielom złożyli również Członkowie Zarządu Powiatu w Lubartowie -Radosław Guz, Andrzej Rodak, Piotr Krzyżanowski, Przewodniczący Rady Powiatu w Lubartowie - Henryk Zdunek, Sekretarz Powiatu - Gabriela Wyszyńska, Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu - Krzysztof Krupa oraz Radny Rady Powiatu w Lubartowie - Jerzy Marzęda

Akty mianowania otrzymali:

1.      Sylwia Gnyp - Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie,

2.      Tomasz Węgrzyn - Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie,

3.      Dorota Serwin - Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubartowie,

4.      Artur Ulatowski - Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim.

Składając gratulacje nowo mianowanym nauczycielom Starosta Lubartowski, podziękował za ich chęć dalszego doskonalenia się, życzył satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Akty nadania są dokumentami świadczącymi o poszerzaniu i pogłębianiu przez nauczycieli wiedzy i umiejętności zawodowych oraz otwierającymi drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu nauczyciela dyplomowanego.

tekst: W. Białek [OIS]
foto: K. Onyszko [IRE]