Poradnik intersanta
Biuletyn Informacji Publicznej
Kultura
Organizacje pozarządowe
Złoty Lampart
Zamówienia publiczne
Gminy powiatu
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wybory Samorządowe

Związek Powiatów Polskich

Dziennik Ustaw

Monitor Polski 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj
Poniedziałek, 03 Wrzesień 2018 13:57

rozpoczęcie roku szkolnego 3. września w szkołach prowadzonych przez Powiat Lubartowski zabrzmiał pierwszy dzwonek. Inauguracja roku szkolnego to dla każdego ucznia bardzo ważne wydarzenie zapowiadające kolejny rok zmagań, pogłębiania wiedzy, umiejętności i zainteresowań.

 

 

 

 

 

Witając młodzież Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie Starosta Lubartowski - Fryderyk Puła złożył dyrekcji, nauczycielom
i uczniom życzenia, aby ten rok szkolny był pełen marzeń. Aby wspólną pracą uczniów i pedagogów marzenia te udało się zrealizować.

Wierzę, że wspólnie z nauczycielami uda się Wam osiągnąć upragnione cele, tak aby w czerwcu w bardzo dobrych nastrojach rozstać się z murami szkoły. Korzystając z okazji, że jest z nami przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego - Sławomira Sosnowskiego,  chciałbym podziękować za projekty edukacyjne, które są realizowane w Waszej szkole oraz w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej. Przygotowanie do ich realizacji trwało kilka lat, a ich wartość to 3.6 mln zł. Wierzę, że to nie koniec projektów w naszych szkołach. Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom Oświaty składam życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości. - mówił podczas inauguracji roku szkolnego Starosta Lubartowski Fryderyk Puła.

Inaugurującą rok szkolny młodzież ZS nr 2 przywitał w imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego - Krzysztof Paśnik.

W imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego - Sławomira Sosnowskiego chciałbym przekazać serdeczne pozdrowienia dla młodzieży, dyrekcji oraz kadry pedagogicznej Zespołu Szkół nr 2 im. Ks. Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie. Na ręce nauczycieli i wychowawców składam życzenia wielu sukcesów dydaktycznych i wychowawczych. Drodzy uczniowie, szkoła to najważniejszy okres w życiu, najpiękniejszy czas zdobywania wiedzy, doświadczeń, a także czas nawiązywania przyjaźni. Życzę Wam, abyście nie stracili ciekawości świata i twórczej pasji, a nieustanne dążenie do zdobywania wiedzy niech będzie kluczem do sukcesu dla każdego z Was.

Życzenia aktywnego korzystania z przekazywanej przez nauczycieli wiedzy, złożył uczniom rozpoczynającym rok szkolny w Zespole Szkół w Kocku, Członek Zarządu Powiatu w Lubartowie - Radosław Guz.

Potraktujcie 7. przykazanie z przymrużeniem oka. Życzę Wam, abyście skutecznie „okradali” swoich nauczycieli
i wychowawców z wiedzy, którą Wam przekazują
- mówił podczas inauguracji roku szkolnego w Kocku Radosław Guz.

Życzenia samych sukcesów oraz owocnej pracy złożyli uczniom Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim Wicestarosta Lubartowski - Kazimierz Sysiak, natomiast uczniom Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie - Krzysztof Krupa.

 

 K. Onyszko [IRE]

 

 Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie

  

 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

  

 Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim

  

 Zespół Szkół w Kocku


 


 

 

Dane kontaktowe

 
Adres:  ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Telefon: 81 855 28 65
Fax: 81 854 33 24
E-mai: starostwo@powiatlubartowski.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30 - 15:30Wtorek:7:30 - 15:30
Środa:7:30 - 15:30Czwartek:7:30 - 15:30
Piątek:7:30 - 15:30  

Numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat na rzecz Starostwa Powiatowego w Lubartowie:

22 8707 0006 0021 2063 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Lubartowie