Inwestycje drogowe w Przytocznie i Dębicy PDF Drukuj
Środa, 17 Październik 2018 13:19

Otwarcie drogi16 października miało miejsce otwarcie kolejnych dwóch przebudowanych odcinków dróg powiatowych. Zarząd Powiatu w Lubartowie wraz z zaproszonymi gośćmi i mieszkańcami dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi na zmodernizowanej drodze powiatowej nr 1432 L Przytoczno - Walentynów w Gminie Jeziorzany oraz na drodze powiatowej nr 1533 L w miejscowości Dębica (Gmina Ostrówek).

W otwarciu przebudowanych odcinków uczestniczyli licznie zebrani mieszkańcy, radni, sołtysi, a także Wójt Gmin Jeziorzany - Jarosław Radomski i Wójt Gminy Ostrówek - Tomasz Piecak. Przebudowa tych dwóch odcinków dróg powiatowych została zrealizowana ze środków finansowych budżetu Powiatu Lubartowskiego przy udziale środków finansowych z budżetu samorządów Gmin Jeziorzany i Ostrówek.

K. Onyszko [IRE]

- otwarcie drogi powiatowej 1533 L, Dębica - Zawada w m. Zawada (Gmina Ostrówek):

Otwarcia drogi powiatowej dokonali: Marek Wróbel (ZDP w Lubartowie), Mikołaj Nicpoń (ZDP Lubartów), Grzegorz Jaworski - Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Lubartowie, Piotr Krzyżanowski - Członek Zarządu Powiatu
w Lubartowie, Kazimierz Sysiak - Wicestarosta Lubartowski, Ryszard Berej (Inspektor Nadzoru), Fryderyk Puła - Starosta Lubartowski, ks. kan. Józef Chorębała, Wanda Abramek - była Radny Rady Powiatu w Lubartowie, Tomasz Piecak -
Wójt Gminy Ostrówek, Kajetan Sidor - Przewodniczący Rady Gminy Ostrówek, Radni i Sołtysi z Gminy Ostrówek oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości.

- otwarcie drogi powiatowej nr: nr 1432 L, Przytoczno - Walentynów (Gmina Jeziorzany):

Otwarcia drogi powiatowej dokonali: Marek Wróbel (ZDP w Lubartowie), Jarosław Radomski - Wójt Gminy Jeziorzany, Fryderyk Puła - Starosta Lubartowski, Kazimierz Sysiak - Wicestarosta Lubartowski, Grzegorz Jaworski - Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Lubartowie, Piotr Krzyżanowski - Członek Zarządu Powiatu w Lubartowie, Marek Najda
(ZDP Lubartów), Leszek Orłowski (Inspektor Nadzoru), Adam Krawczyk (ZDP Lubartów).