Spotkanie opłatkowe w Starostwie PDF Drukuj
Poniedziałek, 17 Grudzień 2018 14:48

spotkanie opłatkowe14 grudnia w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. W uroczystości brali udział radni Rady Powiatu w Lubartowie, wójtowie i burmistrzowie gmin z terenu Powiatu Lubartowskiego, przedstawiciele władz samorządowych, kościelnych, służb mundurowych, inspekcji, pracownicy Starostwa Powiatowego oraz zaproszeni goście.

Gospodarz uroczystości Ewa Zybała - Starosta Lubartowski powitała przybyłych gości oraz złożyła życzenia spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Świąteczne życzenia skierował do zebranych również ksiądz kanonik Andrzej Juźko - Dziekan Dekanatu Lubartowskiego. Kulminacyjnym momentem spotkania było wspólne dzielenie się opłatkiem, podczas którego wszyscy złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Przy wigilijnym stole była okazja, by podsumować mijający czas i porozmawiać
o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadził wszystkich występ wychowanków Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie. Młodzi artyści zaśpiewali kilka najpiękniejszych polskich kolęd, stwarzając tym samym uroczystą i ciepłą atmosferę spotkania.

K. Onyszko [IRE]