Studniówka maturzystów Zespołu Szkół nr 2 PDF Drukuj
Poniedziałek, 11 Luty 2019 12:19

Studniówka maturzystów Zespołu Szkół nr 29 lutego br. w uroczystej, radosnej atmosferze, na sto dni przed maturą tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 im. Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie spotkali się na Balu Studniówkowym. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem odtańczonym przez każdą z klas maturalnych.

Maturzyści ZS nr 2 dotrzymując tradycji zaprezentowali specjalny układ taneczny poloneza pokazowego, przygotowany specjalnie na studniówkę do kompozycji złożonej z różnych polonezów Fryderyka Chopina. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Powiatu Lubartowskiego w osobie Radosława Guza - Członka Zarządu Powiatu w Lubartowie, który życzył wszystkim niezapomnianych wrażeń oraz bardzo dobrych wyników na egzaminie maturalnym. Słowa podziękowań za wspaniały pokaz tańca skierował do młodzieży ks. kan. Andrzej Juźko. Odczytano także list skierowany do maturzystów od Burmistrza Miasta Lubartów - Krzysztofa Paśnika.

Miłych słów nie szczędziła Dyrektor ZS nr 2 Anna Wójtowicz. Na sto dni przed maturą życzyła maturzystom przede wszystkim jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym, trafnych wyborów dalszej drogi życiowej, a w dniu dzisiejszym świetnej zabawy.

Część oficjalną studniówki można było śledzić na żywo na stronie internetowej szkoły oraz na fanpejdżu Powiatu Lubartowskiego pod adresem: facebook.com/PowiatLubartowskiSerwisInfo

K. Onyszko [IRE]