V Edycja Konkursu Powiatowego "Wyjątkowe jednostki - autorytety" PDF Drukuj
Poniedziałek, 11 Luty 2019 13:54

logo rcezRegionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie zaprasza na Powiatowy Konkurs „Wyjątkowe jednostki-autorytety”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas siódmych
i ósmych szkół podstawowych, klas trzecich gimnazjum oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Lubartowskiego.

To już V edycja cyklicznego konkursu dotyczącego wyjątkowych osobowości i autorytetów. Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie mogą spróbować swoich sił w trzech kategoriach: plastycznej multimedialnej i literackiej. Celem corocznego konkursu jest zapoznanie z dorobkiem wybitnych jednostek, które mogą stać się autorytetami dla młodych ludzi. Konkurs ma za zadanie również kształtować poczucie więzi artystycznych talentów z wielkimi postaciami.

Prace konkursowe można nadsyłać na adres: RCEZ w Lubartowie, 21-100 Lubartów,
ul. 1 Maja 82 lub składać osobiście w sekretariacie szkoły do dnia 16 marca br. włącznie
z pisemnym formularzem zgłoszeniowym oraz zgodą rodziców z dopiskiem „Wyjątkowe jednostki-autorytety”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 marca br. na stronie internetowej www.rcezlubartow.pl. Informacje dotyczące terminu gali finałowej zostaną podane w dniu ogłoszenia wyników.

Regulamin oraz kwestionariusz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej RCEZ:

We wszelkich sprawach związanych z konkursem można kontaktować się z koordynatorami:
Dorota Bułgajewska-Muzyka  - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

K. Onyszko [IRE]