Spotkanie Wielkanocne strażaków w Starostwie PDF Drukuj
Wpisany przez Krzysztof Onyszko
Piątek, 12 Kwiecień 2019 10:18

11 kwietnia br. w sali rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyło się spotkanie wielkanocne strażaków z terenu Powiatu Lubartowskiego, w którym uczestniczyli przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie oraz przedstawiciele pozostałych służb mundurowych i zaproszeni goście.

Wszystkich przybyłych powitała Ewa Zybała - Starosta Lubartowski, która składając życzenia podkreśliła, jak ważną dla społeczeństwa służbę pełnią strażacy. Świąteczne życzenia strażakom złożył Krzysztof Paśnik - Burmistrz Miasta Lubartów. Wśród zaproszonych gości byli st. bryg. Grzegorz Alinowski - Lubelski Komendant Wojewódzki PSP, który życzył wszystkim satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków, zdrowia, wszelkiej pomyślności na nadchodzący czas Świąt Wielkanocnych. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele pozostałych służb mundurowych - Piotr Kiszczak - Nadleśniczy Nadleśnictwa Lubartów, nadkom. Norbert Romanek - z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Lubartowie, mł. bryg. Tomasz Podkański - Komendant Powiatowy PSP w Lubartowie. Oprawę duchową spotkania zapewnił ks. Stanisław Rząsa -powiatowy kapelan strażaków. Spotkanie było okazją do wspólnej modlitwy i złożenia życzeń na nadchodzący czas Świąt Wielkanocnych.

K. Onyszko [IRE]