Pożegnanie absolwentów klas maturalnych w szkołach prowadzonych przez Powiat Lubartowski PDF Drukuj
Piątek, 26 Kwiecień 2019 13:25

fotoW dniu 26 kwietnia br., w szkołach średnich prowadzonych przez Powiat Lubartowski odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych. W imieniu Starosty Lubartowskiego Pani Ewy Zybały życzenia wielu ciepłych słów dla maturzystów przekazali Wicestarosta Lubartowski Pan Lucjan Mileszczyk w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim, Członek Zarządu Powiatu Pan Radosław Guz oraz Sekretarz Powiatu Pan Michał Rola w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie, Skarbnik Powiatu Pan Wojciech Serwatko w Zespole Szkół w Kocku oraz Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Pan Andrzej Sekuła w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

Dla wszystkich uczniów i nauczycieli był to z jednej strony czas refleksji nad pewnym etapem życia szkolnego, który już bezpowrotnie minął, a z drugiej doskonały moment na podsumowanie wspólnej, kilkuletniej pracy. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa, wyróżnienia i nagrody. Były też ostatnie wspólne zdjęcia, życzenia sukcesów w dalszej karierze. Wydział Oświaty i Sportu

Zdjęcia z RCEZ

Zdjęcia z Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie