Święto Rodziny w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Firleju PDF Drukuj
Wtorek, 04 Czerwiec 2019 13:43

Święto Rodziny w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Firleju31 maja br. społeczność Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Firleju, obchodziła VII szkolne Święto Rodziny, na które przybyli rodzice, rodzeństwo i krewni naszych uczniów.

W podziękowaniu za miłość i poświęcenie, uczniowie zaprezentowali rodzicom i opiekunom okolicznościową część artystyczną, przedstawienie teatralne pt. ,,Świnki trzy” oraz parodię piosenki ,,Brunetki, blondynki…”. Wielu emocji i wzruszeń dostarczyła rodzicom wystawa prac plastycznych pt. ,,Moja Rodzina” i własnoręcznie przygotowane przez uczniów upominki. Tradycyjnym prezentem dla rodziców był słodki poczęstunek, po którym przyszedł czas na rodzinne zabawy i rekreację na placu szkolnym. Wśród atrakcji były warsztaty plastyczne, zdjęcia w fotobudce, wata cukrowa i lody oraz cieszące się dużym powodzeniem zabawy integracyjne i konkurencje z przyborami. Na zakończenie wszyscy posilili się smacznym bigosem, a Pani dyrektor Helena Chadaj pożegnała gości i podziękowała za wspólną zabawę.

Serdeczne podziękowania za hojność składamy sponsorom: Zarządowi Solbet Lubartów S.A., Zarządowi Banku Spółdzielczego w Lubartowie, firmie STELLA PACK S.A. z Lubartowa, Zakładowi Obsługi Biur TECH z Lubartowa oraz sklepowi z artykułami papierniczymi i zabawkami ,,u WIKTORA” w Lubartowie.

Uroczystość szkolnego Święta Rodziny zorganizowały panie: Agnieszka Chmielewska, Anna Maksim, Katarzyna Cieniuch, Katarzyna Szymkiewicz i Olga Grabowska we współpracy z nauczycielami i wychowawcami ośrodka.

SOSW Firlej