Rok szkolny 2019/2020 oficjalnie rozpoczęty PDF Drukuj
Wtorek, 03 Wrzesień 2019 14:10

Rozpoczęcie roku szkolnego w RCEZ2. września br. w szkołach prowadzonych przez Powiat Lubartowski uroczyście zabrzmiał pierwszy dzwonek. Starosta Lubartowski - Ewa Zybała uczestniczyła w uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie oraz w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

Pani Starosta życzyła uczniom, aby rozpoczynający się nowy rok szkolny 2019/2020 był udany i pełen sukcesów, żeby wiele ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych zostało zrealizowanych. Składając życzenia nauczycielom wyraziła nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą im towarzyszyć każdego dnia. Rodzicom życzyła, aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Życzenia samych sukcesów oraz owocnej pracy uczniom Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim złożył Wicestarosta Lubartowski - Lucjan Mileszczyk, uczniom Zespołu Szkół w Kocku Członek Zarządu Powiatu - Radosław Guz, natomiast uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Firleju Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu - Andrzej Sekuła.

OIS
fot. K. Onyszko [IRE]

Zdjęcia: Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
(fot. K. Onyszko)