Najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia od Starosty Lubartowskiego PDF Drukuj
Wpisany przez Artur Pytka
Piątek, 13 Wrzesień 2019 09:48
11 września br. uczniowie ze szkół prowadzonych przez Powiat Lubartowski wyróżniający się w dziedzinie nauki otrzymali stypendia Starosty Lubartowskiego. Uroczystego wręczenia na Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie dokonali Starosta Lubartowski Ewa Zybała oraz Członek Zarządu Powiatu Radosław Guz.  Starosta Lubartowski Ewa Zybała przyznała stypendia 54 uczniom, którzy w II semestrze roku szkolnego 2018/2019 uzyskali wysoką średnią ocen, co najmniej 5,0, oraz wzorowe zachowanie. Stypendium otrzymali:
- z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie: Dorota German, Agnieszka Marzęda, Aleksandra Pyła, Patryk Sowa, Emilia Klinkiewicz, Kinga Frasek, Adrianna Machnikowska, Natalia Malesa, Weronika Nicpoń, Mateusz Marczak, Weronika Małyska, Kacper Liżewski, Bartosz Rola, Sebastian Wronisz, Wiktoria Falkowicz, Szymon Kucharuk, Izabela Misztal, Roksana Prantel, Katarzyna Krzyżanowska, Daria Imgrond, Anna Kondrat, Katarzyna Malesa, Łukasz Kaczor, Mateusz Moryc, Karolina Twardowska, Dominik Tracz, Jakub Trykacz, Łukasz Lipski, Emilia Mitura, Dariusz Sokołowski, Bartosz Bicz, Natalia Korzeniowska, Damian Bogusz, Krzysztof Matyjaszczyk, Jakub Żytkowski.
- z Zespołu Szkół w Kocku: Dominika Nakonieczna, Aleksandra Demucha, Weronika Mitura.
- z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie: Karolina Bartkowicz, Małgorzata Abramik, Oliwia Karczmarz, Milena Wlazły, Weronika Czeladka, Katarzyna Dudek, Alicja Gozdal, Izabela Kulesza, Bartosz Bodzak Magdalena Podleśna, Alicja Kwasek, Dominika Sławińska, Mateusz Czeladka, Barbara Abramik, Anna Dawidziuk, Beata Osuch.
Wszystkim Stypendystom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

OIS
fot. K. Onyszko [IRE]