Szanowni Konsumenci.
Informujemy, że do dnia 13 listopada 2019 roku Rzecznik Konsumentów przebywa na urlopie.
Za utrudnienia przepraszamy.

Zakończono inwestycje na kolejnych odcinkach dróg powiatowych PDF Drukuj
Środa, 06 Listopad 2019 08:48

Drogi Powiatu LubartowskiegoZarząd Dróg Powiatowych w Lubartowie odebrał kolejne inwestycje realizowane na drogach Powiatu Lubartowskiego. Oddano do użytku cztery odcinki dróg powiatowych o łącznej długości ponad 3 km. Inwestycje realizowano na terenie Gmin Ostrówek, Jeziorzany, Firlej i Kock.

przebudowa drogi powiatowej nr 1536 L (Wola Skromowska - Sułoszyn - Żurawiniec - Kolonia Ostrówek)
w miejscowości Luszawa

Zakres przeprowadzonych prac obejmował wykonanie podbudowy z mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej na odcinku o długości 940 m. Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-asfaltowych oraz uzupełnienie poboczy. Całkowita wartość inwestycji to ok. 375 tys. zł.

przebudowa drogi powiatowej nr 1435 L (Blizocin - Jeziorzany)
na odcinku o długości 630 m. Wykonano warstwę ścieralną z mieszanek mineralno-asfaltowych, a także uzupełniono pobocza drogi. Całkowita wartość inwestycji to ok. 250 tys. zł.

przebudowa drogi powiatowej nr 1509 L w miejscowości Antonin Nowy
na odcinku o długości 680 m. Wykonano warstwę ścieralną z mieszanek mineralno-asfaltowych, a także uzupełniono pobocza drogi. Całkowita wartość inwestycji to ponad 280 tys. zł.

przebudowa drogi powiatowej nr 1223 L (Annówka - do DK nr 19)
na odcinku o długości 848 m. Wykonano warstwę ścieralną z mieszanek mineralno-asfaltowych, a także uzupełniono pobocza drogi. Całkowita wartość inwestycji to ponad 321 tys. zł.

Inwestycje zostały sfinansowane z budżetu Powiatu Lubartowskiego przy udziale środków finansowych gmin w których położone są wymienione drogi. Wykonawcą robót na wszystkich wymienionych odcinkach dróg było Centrum Badań Laboratoryjnych „CEBEL” Sp. z o.o.

Foto:

- przebudowa drogi powiatowej nr 1536 L (Wola Skromowska - Sułoszyn- Żurawiniec - Kolonia Ostrówek) w miejscowości Luszawa.

- przebudowa drogi powiatowej nr 1435 L (Blizocin - Jeziorzany)

- przebudowa drogi powiatowej nr 1509 L w miejscowości Antonin Nowy

- przebudowa drogi powiatowej nr 1223 L (Annówka - do DK nr 19)

K. Onyszko