Znamy tegorocznych laureatów nagrody Starosty Lubartowskiego za zdobycie wysokich wyników sportowych PDF Drukuj
Wtorek, 31 Grudzień 2019 12:37

uroczystość wręczenia nagród Starosty Lubartowskiego za zdobycie wysokich wyników sportowychW dniu 30 grudnia 2019 r. w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty Lubartowskiego za zdobycie wysokich wyników sportowych, w której udział wzięli sportowcy, przedstawiciele klubów sportowych oraz dyrektorzy szkół.

Pani Starosta Ewa Zybała, pogratulowała laureatom wysokich osiągnięć sportowych. Życzyła zapału do dalszych działań i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, dobrego zdrowia, a także dalszych sukcesów w realizacji sportowych pasji.

Z rąk Starosty Lubartowskiego Ewy Zybały, Członka Zarządu Powiatu Radosława Guza oraz Kierownika Wydziału Oświaty
i Sportu Andrzeja Sekuły nagrody otrzymali:
Natalia Warsz - ciężka atletyka, Patrycja Powroźnik - ciężka atletyka, Karolina Targońska - ciężka atletyka, Lidia Różyk - ciężka atletyka, Ernest Wawerski - lekka atletyka, Bartosz Zieliński - lekka atletyka, Piotr Barwiński - lekka atletyka, Oliwia Zielińska - lekka atletyka, Karolina Wójtowicz - tenis stołowy, Agata Lipska - tenis stołowy, Anna Lipska - tenis stołowy, Łukasz Drzewiecki - tenis stołowy, Bartosz Kowalczyk - tenis stołowy, Julia Wójcik - tenis stołowy, Mateusz Baranowski - tenis stołowy, Michalina Pożarowszczyk - pływanie, Kaja Wróblewska - pływanie, Wioleta Furtak - kolarstwo, Amelia Rusinek - kolarstwo, Filip Maciejuk - kolarstwo, Kacper Maciejuk - kolarstwo, Karolina Stachyra - kolarstwo, Damian Polit - mieszane sztuki walki oraz brazylijskie jiu-jitsu, Marcin Wronowski - taekwon-do itf, Adam Bronisz - taekwon-do itf, Ilona Kubera - taekwon-do, Amelia Małyska - taekwon-do, Kacper Pietrzela - taekwon-do, Oliwia Pietrzela - taekwon-do, Jarosław Suska - trener taekwon-do.

Tekst: W. Białek (OIS)
Foto: P. Urbaś (PRR)