Zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie pt. „Organizacja usług indywidualnego transportu door-to-door w Powiecie Lubartowskim”. PDF Drukuj
Wtorek, 14 Lipiec 2020 06:43

Powiat Lubartowski informuje o rozpoczęciu prac nad diagnozą potrzeb mieszkańców naszego Powiatu w zakresie mobilności na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej, która umożliwi opracowanie koncepcji organizacji usług transportowych dla osób potrzebujących wsparcia w tym zakresie.

Pierwszym krokiem jest anonimowa ankieta, kierowana do osób starszych, chorych i mających problem w samodzielnym przemieszczaniu się. Państwa odpowiedzi pomogą zdefiniować problemy mieszkańców Powiatu w zakresie mobilności na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej oraz stanowić będą podstawę do opracowania diagnozy potrzeb.

Pozyskane z ankiety informacje będą podstawą aplikowania o wsparcie na uruchomienie nowej jakości usług transportowych w Powiecie Lubartowskim dla osób niepełnosprawnych, starszych, chorych, mających trudności w samodzielnym przemieszczaniu się (np. poruszających się na wózkach inwalidzkich, o kulach, niewidomych czy słabowidzących), szczególnie na obszarach wiejskich, w których dostęp do placówek zdrowia czy placówek edukacyjnych, kulturalnych, a nawet do zakładów pracy na otwartym rynku jest utrudniony.

LINK DO ANKETY