Wybory Samorządowe 2014

Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych PDF Drukuj
Środa, 19 Lipiec 2017 13:04

Już wkrótce doroczne Święto Plonów. W tym roku obchodzić je będziemy w ostatnią niedzielę wakacji – 27 sierpnia. Chcąc wzbogacić to wydarzenie zapraszamy do uczestnictwa w nim twórców ludowych, producentów rolnych oraz firmy i instytucje.

Do wystawienia swoich stoisk zapraszamy także koła gospodyń wiejskich, samorządy gminne, twórców ludowych, rękodzielników, artystów, gospodarstwa agroturystyczne, organizacje pozarządowe, instytucje kultury i inne podmioty z terenu powiatu lubartowskiego mogące uświetnić to wydarzenie. Dla wystawców impreza stanowić będzie idealną okazję do szerokiej promocji własnych wyrobów, produktów i usług.

Wszystkim zainteresowanym rękodzielnikom i twórcom ludowym zapewniamy bezpłatne zadaszone miejsce do rozstawienia stoiska. Warunkiem uczestnictwa w kiermaszu jest nadesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wystawcy na adres:

Starostwo Powiatowe w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów z dopiskiem Zgłoszenie Wystawcy, lub skan na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielają pracownicy Wydziału Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Lubartowie pod nr tel. 81 854 62 88.

Zgłoszenia przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 16 sierpnia!

Organizator zobowiązuje się poinformować podmioty i osoby, które przesłały wypełnioną kartę o możliwości lub braku możliwości uczestniczenia w imprezie w charakterze Wystawcy, w terminie do 4 dni roboczych od dnia zakończenia naboru kart zgłoszeniowych.

Do pobrania:

Regulamin dla Wystawcy