Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych PDF Drukuj
Czwartek, 19 Lipiec 2018 13:45

Wystawcy na dożynkach powiatowych Już wkrótce doroczne Święto Plonów – Dożynki Powiatu Lubartowskiego. Tegoroczne uroczystości odbędą się 26 sierpnia 2018 r. na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie. Chcąc wzbogacić to wydarzenie zapraszamy do uczestnictwa w nim twórców ludowych, producentów rolnych oraz firmy i instytucje. Do wystawienia swoich stoisk zapraszamy także koła gospodyń wiejskich, samorządy gminne, rękodzielników, artystów, gospodarstwa agroturystyczne, organizacje pozarządowe, instytucje kultury i inne podmioty z terenu powiatu lubartowskiego mogące uświetnić to wydarzenie. Dla wystawców impreza stanowić będzie idealną okazję do szerokiej promocji własnych wyrobów, produktów i usług. Wszystkim zainteresowanym rękodzielnikom i twórcom ludowym, zapewniamy bezpłatne zadaszone miejsce do rozstawienia stoiska. Wyposażenie w stoliki i krzesła niezbędne do ekspozycji swoich wyrobów wystawca powinien zapewnić sobie we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa w kiermaszu jest nadesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wystawcy na adres:
Starostwo Powiatowe w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów z dopiskiem „Zgłoszenie Wystawcy”, lub skan na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielają pracownicy Wydziału Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Lubartowie pod nr tel. 81 854 62 88.
Zgłoszenia przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 14 sierpnia.
Organizator zobowiązuje się poinformować podmioty i osoby, które prześlą wypełnioną kartę o możliwości lub braku możliwości uczestniczenia w imprezie w charakterze Wystawcy, w terminie do 4 dni roboczych od dnia zakończenia naboru kart zgłoszeniowych.

Do pobrania:

Regulamin dla Wystawcy