Poradnik intersanta
Biuletyn Informacji Publicznej
Kultura
Organizacje pozarządowe
Złoty Lampart
Zamówienia publiczne
Gminy powiatu
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wybory Samorządowe

Związek Powiatów Polskich

Dziennik Ustaw

Monitor Polski 

Koncert Dzień Dziecka z Fundacją Polsat dla lubartowskiego szpitala PDF Drukuj
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2019 10:15

Za nami wyjątkowe wydarzenie - Dzień Dziecka z Fundacją Polsat. Plejada znakomitych artystów, wspaniała atmosfera i zabawa towarzyszyła wszystkim zebranym na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie. Koncert w Dniu Dziecka zorganizowany przez Fundacje Polsat, Telewizję Polsat i Powiat Lubartowski to inicjatywa związana z trwającym remontem Oddziału Położniczo-Noworodkowego w lubartowskim szpitalu, na który Fundacja Polsat - przy wsparciu marki Pampers - przeznaczyła milion złotych.

 

Widzowie bawili się przy przebojach takich gwiazd jak: Sławomir, Ewelina Lisowska, Cleo, Michał Szpak czy Zespół Feel. Wystąpiła także znana z siódmej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Zosia Nowakowska oraz polski boys band 4Dreamers. Koncert prowadzili Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Krzysztof Ibisz. W repertuarze gwiazd - obok oczywiście ich największych przebojów nie mogło zabraknąć piosenek z repertuaru dziecięcego.

Podczas koncertu na scenie głos zabrali organizatorzy wydarzenia. Prezes Zarządu Fundacji Polsat - Krystyna Aldrige-Holc, Przewodnicząca Rady Programowej Fundacji Polsat - mec. Małgorzata Nawrocka, Starosta Lubartowski - Ewa Zybała, p.o. Dyrektora Szpitala - Sylwia Domagała, którzy przekazali podziękowania wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom. Na scenie pojawił się również p. Wojciech Trykacz, który przekazał środki na dofinansowanie wyposażenia lubartowskiego oddziału. Widzowie w trakcie koncertu mogli wesprzeć zakup specjalistycznego sprzętu, który zostanie przekazany remontowanemu oddziałowi szpitala w Lubartowie. Zbiórka była możliwa dzięki wirtualnej skarbonce przy pomocy wysyłanych SMS-ów.

Dzień Dziecka z Fundacją Polsat z pewnością na długo zapadnie w pamięci nie tylko wszystkim mieszkańcom Lubartowa ale także widzom Telewizji Polsat.


tekst i foto:
K. Onyszko [IRE]

 

Dane kontaktowe

 
Adres:  ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Telefon: 81 855 28 65
Fax: 81 854 33 24
E-mai: starostwo@powiatlubartowski.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30 - 15:30Wtorek:7:30 - 15:30
Środa:7:30 - 15:30Czwartek:7:30 - 15:30
Piątek:7:30 - 15:30  

Numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat na rzecz Starostwa Powiatowego w Lubartowie:

22 8707 0006 0021 2063 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Lubartowie