W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się Finał X Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym – Radzyń Podlaski 2023. Tegoroczna edycja konkursu odbywała się pod hasłem: Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś”.

Zmagania finałowe, w których uczestniczyło dwudziestu pięciu uczniów z 9 powiatów, poprzedzone były etapem szkolnym oraz etapem powiatowym. Troje finalistów etapu powiatowego reprezentowały nasz powiat w etapie regionalnym i były to:  Wiktoria Jemielniak – II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie, Jakub Wójcik – Zespół Szkół nr 2 Im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie, Piotr Nowak – Bursa Szkolna w Lubartowie. Miejsca na podium etapu regionalnego przypadły 1. Oliwia Wiącek – ucz. Kl. 4, Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie. Miejsce 2. Patrycja Kokoszkiewicz – ucz. Kl. 3, Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Miejsce 3. Wiktoria Borysiewicz – ucz. Kl. 2, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Parczewie.

Kolejny finał Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym za rok w Łukowie.

Olimiapda Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym Radzyń 2023