Kadra Lewartu na nowy sezon - tenis

Żeńska i męska drużyna podopiecznych Jakuba Sagana rozpocznie swoje pierwszoligowe zmagania od spotkań wyjazdowych. Wtorkowe przygotowania obu ekip w pawilonie sportowym przy ul. Krzywe Koło mogli obserwować starosta Ewa Zybała oraz zastępca burmistrza Tadeusz Małyska.

To właśnie dzięki wspólnym działaniom Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Powiatu Lubartowskiego, Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta, udało się zorganizować pełne zaplecze do rozgrywek pierwszej ligi, w tym zakupu sprzętu sportowego (stołów oraz ubiorów).

„To dla nas wielki zaszczyt, że będziemy mogli godnie promować naszą małą ojczyznę wśród wielkich miast Polski. Będzie bardzo ciężko rywalizować w gronie drużyn, które dysponują bardziej doświadczonymi zawodnikami…” - mówi pierwszy trener Jakub Sagan – „Będziemy robić wszystko by każdy mecz dostarczył niezapomnianych wrażeń i emocji walcząc do ostatniej piłeczki”.

Kadra Lewartu na nowy sezon:
- drużyna męska - Jakub Sagan, Norbert Jóźwiak, Mateusz Jurewicz, Łukasz Drzewiecki, Bartosz Kowalczyk, Konrad Kudło i Rafał Pawłowski,

- drużyna żeńska - Anna Lipska, Agata Lipska, Julka Wójcik, Karolina Wójtowicz, Kasia Jusiak, Ola Zgierska oraz Maria Karczmarz.

Zdjęcie grupowe autorstwa www.lubartowskitenis.pl,
pozostałe zdjęcia są Starostwa