Doradcy klimatyczni serdecznie zapraszają mieszkańców Powiatu Lubartowskiego oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie edukacyjne w ramach projektu pn. Doradztwo klimatyczne – działania Powiatu Lubartowskiego na rzecz neutralności klimatycznej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, 29 sierpnia 2024 r. w Sali Rycerskiej w Starostwie Powiatowym w Lubartowie o godz. 10.00

Podczas spotkania omówione zostaną programy wspierające rozwój Odnawialnych Źródeł Energii oraz poprawę efektywności energetycznej m. in. Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Ciepłe Mieszkanie, Mój Prąd, Moja Elektrownia Wiatrowa.

Punkt doradztwa klimatycznego

Starostwo Powiatowe w Lubartowie