Dnia 29 sierpnia 2024 r. na Sali Rycerskiej w Starostwie Powiatowym w Lubartowie odbyło się spotkanie edukacyjne w ramach projektu pn. Doradztwo klimatyczne – działania Powiatu Lubartowskiego na rzecz neutralności klimatycznej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. tkanie edukacyjne w ramach projektu pn. Doradztwo klimatyczne – działania Powiatu Lubartowskiego na rzecz neutralności klimatycznej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Podczas spotkania omówione zostały programy wspierające rozwój Odnawialnych Źródeł Energii oraz poprawę efektywności energetycznej m. in. Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Ciepłe Mieszkanie, Mój Prąd, Moja Elektrownia Wiatrowa.

Gośćmi spotkania byli Doradcy Energetyczni z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie: Pan Adam Głąb oraz Pan Piotr Domański.

Więcej informacji w zakładce Doradztwo klimatyczne - działania Powiatu Lubartowskiego na rzecz neutralności klimatycznej