W piątek 9 lipca, na Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie, pani Ewa Zybała - Starosta Lubartowski, przekazała zasłużonemu propagatorowi idei krwiodawstwa - Jarosławowi Krupce, 100 sztuk specjalnie zaprojektowanych koszulek z logo i napisem „lubartowskiego krwiodawcy”, które będą przekazywane dla najaktywniejszych krwiodawców w kolejnych akcjach terenowych poboru krwi.

Chętnych do podzielenia się tym bezcennym darem zapraszamy do punktu poboru krwi w poniedziałki i piątki, w godzinach 7:00-11:30, w udostępnionym przez Starostwo Powiatowe budynku przy ulicy Słowackiego 8. Informacje o terenowych akcjach możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej www.rckik.lublin.pl/terenowe-akcje-poboru-krwi/ Pamiętaj!

Oddając krew ratujesz czyjeś życie!