W dniu 29 lipca 2020 r., w Sali Rycerskiej Pałacu Sanguszków w Lubartowie, przed sesją Rady Powiatu, zostały wręczone akty powołania na stanowisko dyrektora szkół i placówek oświatowych, dla których Powiat Lubartowski jest organem prowadzącym.

Akty powołania otrzymali:
1. Pani Jolanta Tomasiewicz – na stanowisko dyrektora Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie.
2. Pani Dorota Bułgajewska – Muzyka – na stanowisko dyrektora Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.
3. Pan Ryszard Smerdel – na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim.

Wręczenia dokonała Starosta Lubartowski - Ewa Zybała, w obecności Wicestarosty Lubartowskiego - Lucjana Mileszczyka, kierownika Wydziału Oświaty i Sportu - Andrzeja Sekuły oraz radnych naszego powiatu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.