Awanse zawodowe nauczycieli

W dniu 20 lipca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Lubartowie odbyło się wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, nauczycielom szkół i placówek oświatowych, dla których Powiat Lubartowski jest organem prowadzącym. W bieżącym roku do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego przystąpiło 5 nauczycieli, którzy w sesji letniej pomyślnie zdali egzamin:

Akty mianowania otrzymały:
1. Pani Agnieszka Urszula Szysiak - nauczyciel Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.
2. Pani Joanna Pilarczyk - nauczyciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubartowie.
3. Pani Marlena Piekarczyk - nauczyciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubartowie.
4. Pani Anna Łucja Heck - nauczyciel Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie.
5. Pani Katarzyna Cieniuch - nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Firleju.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczyła Starosta Lubartowski - Ewa Zybała, w obecności Wicestarosty Lubartowskiego - Lucjana Mileszczyka, Członków Zarządu Powiatu w osobach: Jarosława Budki, Ryszarda Wójcika, Jana Zaworskiego, Sekretarza Powiatu - Michała Roli oraz Kierownika Wydziału Oświaty i Sportu - Andrzeja Sekuły.

Serdecznie gratulujemy nauczycielom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Życzymy wszystkim satysfakcji z pracy w zaszczytnym zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.