Andrzej Duda w Lubartowie

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy mimo pandemii i okresu wakacyjnego udali się do lokali wyborczych lub przesłali pakiety wyborcze. Frekwencja na terenie naszego powiatu, w drugiej turze, wyniosła 67,34%. Głos oddało ponad 47 tys. wyborców (to o ponad 4,1 % osób więcej niż w turze pierwszej). Na Andrzeja Sebastiana Dudę zagłosowało 33 693 wyborców (72,14%), a na Rafała Kazimierza Trzaskowskiego 13 015 osób (27,86%). Dziękuję, niezależnie od tego na którego z kandydatów Państwo głosowaliście. Możemy być dumni z takiego wyniku frekwencyjnego.

Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, w imieniu mieszkańców i swoim własnym, pragnę pogratulować zwycięstwa, oraz życzyć siły i wytrwałości w służbie Narodowi i Ojczyźnie przez kolejne pięć lat.

Ewa Zybała
Starosta Lubartowski