Znamy już kandydatów XIII edycji konkursu o nagrodę Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego „Zaradny, innowacyjny, przedsiębiorczy” Do nagrody zgłoszone zostały 4. podmioty działające na terenie Powiatu Lubartowskiego. Zwycięzcę niebawem wybierze Kapituła Nagrody.

Lista zgłoszonych kandydatur:
1. Tamiza Plus - Adam Tarnowski z siedzibą w Przytocznie (Gmina Jeziorzany) zgłoszona przez Antoniego Bielskiego - radnego Rady Powiatu w Lubartowie.

2. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „OKSAN” - Andrzej Tabała z siedzibą w Lubartowie (Gmina Miasto Lubartów) zgłoszone przez Pana Janusza Pożaka - radnego Rady Powiatu w Lubartowie.

3. Prywatne Gospodarstwo Rolne Ferma Drobiu L.i.K. KŁODA, Wola Sernicka - Kolonia (Gmina Serniki) zgłoszone przez Pana Pawła Woźniaka - wójta Gminy Serniki.

4. Stella Pack S.A. z siedzibą w Lubartowie (Gmina Miasto Lubartów) zgłoszona przez Ewelinę Oleszczuk- Żukiewicz specjalistę ds. marketingu, Stella Pack S.A.