Konkurs „Wyjątkowe – jednostki – autorytety”

W Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyło się symboliczne przekazanie nagród dla laureatów siódmego Powiatowego Konkursu „Wyjątkowe – jednostki – autorytety”.

 

Tegoroczna edycja poświęcona została bohaterom naszych czasów - postaciom, które swoją postawą, życiem, wiedzą i wyznawanymi wartościami pokazują młodym ludziom, czym jest dobro, prawda i piękno. Na konkurs wpłynęło 39 prac z dziewięciu szkół Powiatu Lubartowskiego, które zostały wykonane przez uczniów szkół podstawowych z: Dębicy, Przytoczna, Lubartowa, Niedźwiady, Woli Skromowskiej oraz szkół średnich: Zespołu Szkół w Kocku, Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim, Zespołu Szkół nr 2 im. księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie oraz Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

 

Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne nagrody dla laureatów przekazane zostały, na ręce organizatorów konkursu reprezentowanych przez Dorotę Bułgajewską – Muzykę, dyrektora RCEZ, przez starostę Ewę Zybałę w asyście wicestarosty Lucjana Mileszczyka i członka zarządu Jarosława Budki.