Starosta Lubartowski zaprasza do udziału w kolejnej, XV edycji konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” o nagrodę Złotego Lamparta. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców oraz producentów rolnych, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji powiatu lubartowskiego.

Kandydatów do udziału w konkursie mogą zgłaszać burmistrzowie, wójtowie i radni z terenu powiatu lubartowskiego, a także organizacje i stowarzyszenia działające na terenie naszego powiatu oraz media. O przyznanie nagrody mogą ubiegać się również sami zainteresowani.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada 2022 r. Wniosek należy przesłać pocztą na adres: Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów lub złożyć osobiście w budynku Starostwa Powiatowego.

Załączniki:
PlikRozmiarUtworzono