5 czerwca 2023 r. w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie odbyło się spotkanie podczas, którego szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe, które wygrały konkurs „Ekopracownia – zielone serce szkoły” otrzymały vouchery na dofinansowanie rozwoju infrastruktury edukacyjnej. W powiecie lubartowskim czeki na kwotę 75.000 złotych otrzymały:

- Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie - w imieniu szkoły voucher odebrała dyrektor Dorota Bułgajewska-Muzyka

- Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim - w imieniu szkoły voucher odebrał Marcin Skrzypek nauczyciel z ZS w Ostrowie Lubelskim.

Powiat Lubartowski jako organ prowadzący szkoły w imieniu Starosty Lubartowskiego Tomasza Marzędy - reprezentował Krzysztof Karczmarz kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

fot. K. Karczmarz

1EKO