Z treścią dokumentu zapoznać się można:
- w Starostwie Powiatowym w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, w godzinach pracy Starostwa, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 – 15:30, w punkcie obsługi interesanta (hol główny),
- na stronie internetowej Powiatu Lubartowskiego, pod adresem: https://splubartow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=551, w zakładce: „Przetargi i ogłoszenia” > „Ogłoszenia Starosty Lubartowskiego”.

Opinie do projektu ww. dokumentu można składać wyłącznie na „Druku do konsultacji społecznych” w dniach 30.10.2020 r. – 20.11.2020 r:
- drogą elektroniczną na adres: komunikacja[a]powiatlubartowski.pl
- pocztą tradycyjną – na wskazany adres korespondencyjny
(Starostwo Powiatowe w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów)

Termin złożenia uwag do projektu „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Lubartowskiego”
upływa 20 listopada 2020 r.

Załączniki:
PlikRozmiarUtworzono
Pobierz plik (formularz do konsultacji społecznych.doc)formularz do konsultacji społecznych.doc483 kB2020-10-30 10:11
Pobierz plik (Plan_Transportowy_Powiatu_Lubartowskiego.pdf)Plan_Transportowy_Powiatu_Lubartowskiego.pdf5634 kB2020-10-30 10:11