Rozkłady jazdy zatwierdzone przez Starostę Lubartowskiego

Stan z dnia: 03.06.2020 r.

 
    linia komunikacyjna      
L.p.  nazwa przewoźnika z miejscowości do miejscowości  przez miejscowość   rozkład jazdy   numer zezwolenia
1 Kowalczyk Bogdan Lubartów Michów Kamionkę 077
2 Piskorski Dariusz Lubartów Michów Kamionkę 102
3 Piskorski Dariusz Lubartów Michów Nowodwór 073
4 Bieliński Kazimierz Lubartów Michów  Kamionkę 136
5 Rago Sp. z o.o. Lubartów  Michów Kamionkę 184
6 Rago Sp. z o.o. Lubartów Mejznerzyn  Wypnichę 182
7 Rago Sp. z o.o. Lubartów  Glinnik Michów 183
8 Rago Sp. z o.o. Lubartów Zofian Kamionkę 181
9 Rago Sp. z o.o. Lubartów Wolica Kamionkę 195
10 Rago Sp. z o.o. Lubartów Kamionka Siedliska 153
11 Rago Sp. z o.o. Lubartów  Michów Ciemno 145
13 Sprint Bus Sp. zo.o. Lubartów Jeziorzany Kamionkę 143
14 Matyjaczczyk Marek Lubartów Niedźwiada Szczekarków 173
15 Matyjaszczyk Marek Lubartów Krasne Uścimów 147
16 Matyjaszczyk Marek Lubartów Niedźwiada Chlewiska 089
17 Florek Piotr Lisów Wola Sernicka Lubartów 190
18 Daszczyk Bogumiła Lubartów Karczunek Niedźwiadę 158
19 Daszczyk Bogumiła Lubartów Zabiele Niedźwiadę 157
20 Daszczyk Bogumiła Zabiele  Lubartów Zabiele 138
21 Daszczyk Bogumiła Lubartów Brzeźnica Bychawska Niedźwiadę 156
22 Kostrzewa Jerzy Lubartów Kock Tarkawicę 075
23 Kostrzewa Jerzy Lubartów Luszawa Ostrówek 074
24 Kucio Michał Lubartów Kock Firlej 175
25 Żelazek Marcin Lubartów Kock Firlej 161
26 Żelazek Marcin Jeziorzany Lubartów Kock 162
27 Siwek Sławomir Szczekarków Lubartów 179
28 Siwek Sławomir Lubartów  Pałecznica Chlewiska 178
29 Siwek Sławomir Lubartów Brzeziny 180
30 Siwek Sławomir Lubartów Ostrów Lubelski Wolę Sernicką 186
31 Wadowski Adam Lubartów Firlej Brzeziny 142
32 Daszczyk Bogumiła Lubartów Niedźwiada Chlewiska 193
33 Daszczyk Bogumiła Lubartów Kock Firlej 194
34 Daszczyk Bogumiła Ostrów Lubelski Lubartów Serniki 198
35 Rago Sp. z o.o. Anielówka
Przytoczno Jeziorzany 199

 


Inne rozkłady jazdy:

 Rozkład

 

przycisk - usługi transportowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozkłady jazdy zatwierdzone przez Starostę Lubartowskiego

Stan z dnia: 30.12.2020 r.

 
    linia komunikacyjna      
  L.p.  nazwa przewoźnika z miejscowości do miejscowości przez miejscowość   rozkład jazdy   numer zezwolenia
1 Siwek Sławomir Brzeziny Lubartów Lisów
0001
2 Siwek Sławomir Ostrów Lubelski Lubartów Wólkę Starą Kijańską
0002
3 Siwek Sławomir Wólka Krasienińska
Lubartów Nowodwór Piaski
0003
4 Florek Piotr Nowa Wieś
Lubartów Wolę Sernicką
0004
5 Sprint Bus Sp. z o.o. Mejznerzyn
Lubartów Stanisławów Duży
0005
6 Sprint Bus Sp. z o.o. Wolica
Lubartów Glinnik
0006
7 Sprint Bus Sp. z o.o. Wola Mieczysławska
Lubartów Skrobów Kolonia
0007
8 Siwek Jerzy Nowy Antonin Lubartów Przypisówka 0008
9 Siwek Sławomir Krasne
Lubartów Jedlanka Nowa II
0009
10 Sprint Bus Sp. z o.o. Jeziorzany
Lubartów Kamionka Gmina
0010
11 Siwek Sławomir   Wólka Zawieprzycka Lubartów Chlewiska I
0011

 

 


Inne rozkłady jazdy:

 

przycisk - rozklad jazdy autobusów