Otwarcie PMDK w Lubartowie

27 września odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubartowie - w wyremontowanym i przebudowanym dla potrzeb obu placówek tzw. „starym szpitalu” przy ul. Słowackiego 7.

Oficjalni goście, którzy przybyli na to wydarzenie, wzięli udział w uroczystym otwarciu i poświęceniu budynku, zobaczyli koncert „Sztuka dorastania” w wykonaniu wychowanków PMDK oraz mieli możliwość obejrzenia całego obiektu. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: starosta Ewa Zybała, wicestarosta Lucjan Mileszczyk, członkowie zarządu Jarosław Budka i Jan Zaworski, ks. kanonik Andrzej Jużko, przewodniczący rady powiatu Tomasz Marzęda, kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Andrzej Sekuła, oraz dyrektorzy PMDK i PPP Jolanta Tomasiewicz i Lilla Jedut.

Link do materiału Telewizji Lubartów pt „Uroczyste otwarcie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie”: