Szanowni Państwo, Prezydent Miasta Lublin ogłosił konsultacje społeczne dotyczące przyszłej współpracy jednostek samorządu terytorialnego w ramach Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego.
 
Celem jest zebranie potrzeb, pomysłów oraz opinii od mieszkanek i mieszkańców Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego w zakresie współpracy jednostek samorządu terytorialnego (22 gmin i 5 powiatów) przy realizacji wspólnych działań we wskazanych obszarach tematycznych i planowanej Strategii Rozwoju Ponadlokalnego.
 
Zebrany materiał będzie stanowił podstawę diagnozy i założeń do stworzenia dokumentu strategicznego na przyszłe lata - Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego.
Dodatkowo konsultacje pomogą zweryfikować: co mieszkanki i mieszkańcy wiedzą o współpracy ponadlokalnej i jak ją opiniują.
 
Konsultacje społeczne trwają od 1 kwietnia do 5 maja 2021 roku.
 
W ramach konsultacji społecznych zaplanowano:
• Przyjmowanie opinii w formie ankiety on-line i na piśmie
Formularz on-line ankiety umieszczony zostanie na stronie www. lublin.eu. Ankiety na piśmie będzie można pobrać w formie pdf, wydrukować, wypełnić odręcznie i przesłać skan na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Dyżur konsultacyjny
Przyjmowanie opinii telefonicznie (wypełnienie ankiety przy wsparciu pracownika Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych). Dyżury konsultacyjne prowadzone będą od 12 kwietnia do 5 maja br. w każdy poniedziałek i wtorek, w godzinach 8.30-14.00 pod numerem telefonu 81 466 16 20
• Protokołowane otwarte spotkania konsultacyjne z Mieszkańcami prowadzone on-line
Linki do spotkań:
➢ 12 kwietnia br. godz. 17:00 https://zoom.us/j/99784111997
➢ 20 kwietnia br. godz. 12:00 https://zoom.us/j/98075469069
 
Komórką organizacyjną wyznaczoną do przeprowadzenia konsultacji społecznych jest Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Urzędu Miasta Lublin.
 
Informacja o konsultacjach znajduje się na stronie www.bip.lublin.eu oraz na  www.lublin.eu .
 
ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY ONLINE "