Szanowni Mieszkańcy Powiatu Lubartowskiego, w związku z stanem epidemii SARS-CoV-2, dla Państwa bezpieczeństwa, postanowiliśmy wprowadzić zdalny system rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa by ograniczyć liczbę interesantów przebywających na terenie Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

System rezerwacji wizyty zostanie uruchomiony od 12 kwietnia.

 

Jego zadaniem będzie usprawnienie obsługi i poprawa bezpieczeństwa epidemiologicznego w Wydziale Komunikacji. Rezerwację kolejki będzie można dokonać zdalnie z poziomu strony www.powiatlubartowski.pl/umowwizyte . System pozwala na złożenie jednego lub więcej wniosków, odbiór dokumentów lub wtórnika tablic rejestracyjnych oraz stałego dowodu rejestracyjnego.

 

Ponadto informujemy, że wnioski do Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa można składać również drogą elektroniczną za pomocą platformy ePUAP (zbycie/nabycie), elektroniczną skrzynką podawczą www.esp.pwpw.pl (rejestracja pojazdów) lub przesyłką listową oraz, że wstrzymane zostaje przyjmowanie wniosków do „urny”. Inne czynności związane z obsługą interesantów w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa nie ulegają zmianie.

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość w zaistniałej sytuacji. Ponadto zapewniamy Państwa, iż dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo Państwu jak i naszym pracownikom.

 

Instrukcja kolejkomat 01

 

Instrukcja kolejkomat 02

 

 

Załączniki:
PlikRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Instrukcja Obsługi Systemu Kolejkowego - SPLubartow.pdf)Instrukcja Obsługi Systemu Kolejkowego - SPLubartow.pdf1706 kB2021-04-12 07:59