Konkurs PMDK

PMDK w Lubartowie zaprasza uczestników XVI Powiatowego Konkursu Plastyczno - Fotograficznego „Pokażę Ci gdzie mieszkam 2020” do zapoznania się z wynikami konkursu. Niezależne jury - artysta Rafał Eret oraz Krzysztof Dudziński - rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Lubartowie – wyłonili laureatów konkursu spośród 260 nadesłanych prac uczniów szkół podstawowych i średnich . Nagrody specjalne przyznał także organizator – PMDK.

Celem konkursu było zainspirowanie dzieci i młodzieży do wnikliwego spojrzenia na miejsce, w którym mieszkają: motywacja do zdobycia nowych informacji o jego historii i kulturze, odkrycia piękna najbliższej okolicy.

 

Dotychczas finał konkursu był prawdziwym świętem dla nagrodzonych i ich opiekunów, niestety z powodu epidemii Covid-19 nie jest możliwa organizacja uroczystej gali z wręczeniem nagród i dyplomów oraz otwarciem wystawy pokonkursowej. Organizatorom zależy na bardzo uroczystej formie i udziale w tym spotkaniu wszystkich laureatów. W związku z tym uroczystość zostanie zorganizowana dopiero wtedy, gdy przestaną obowiązywać ograniczenia w działalności oświatowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych w XVI Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Pokażę Ci gdzie mieszkam 2020” oraz obejrzenia prac laureatów w wirtualnej galerii na stronie internetowej www.mdk.lubartow.pl. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz ich opiekunom! Link do wyników konkursu: https://mdk.lubartow.pl/.../1630-2020-11-20-werdykt-xvi...